Dr. Heinz Rafoth

 

Držitel Rytířského kříže


Železný kříž II. třídy

Železný kříž I. třídy

Rytířský kříž  -  20.4.1945

 

Narozen 6.1.1923 - Putzar-Anklam/Vorpommern

Sloužil u 2./Grenadier - Regiment 48.

Po druhé světové válce sloužil od 4. května 1956 až do 31. března 1982 v Bundeswehru, kde dosáhl hodnosti plukovníka generálního štábu.

Veškerý zde uvedený fotografický obsah je výhradním majetkem Jiřího Štěpánka. Jakékoli kopírování není bez předchozí konzultace povoleno.